Wedstrijdschema Bandstoten PK’s 2017 -2018

WEDSTRIJDSCHEMA PKs BANDSTOTEN    Voorronden 2017/2018      
                       
  1e Klasse    Rechtstreeks finale          
  Speellokaal:   s.b.c. Hart van Brabant     Locatie: D.S.S.
P.K. coordinator: Jan vanden Hoof Künnekestraat 23
Telefoon: 06 – 24090687 5011 EL Tilburg
E-mail: hvb.wedstrijdleider1994@gmail.com Telefoon: 013 – 4557141
Speeldagen: MAANDAG 19 MAART en VRIJDAG 23 MAART 2018
Aanvang maandag 19 maart 2018. 13.00 uur
Aanvang vrijdag 23 maart 2018. 12.30 uur
lidnr. naam vereniging moyenne caramboles
1 2110 Jan van Helvoirt S.B.L. 1,829 60
2 802 Nico Huijben K.T.K. 1,743 57
3 801 Ton Cuijpers K.T.K. 1,678 55
4 2104 Jos Monsieurs S.B.L. 1,665 55
5 2114 Wil Vermeulen S.B.L. 1,289 44
2e Klasse A                  
  Speellokaal:   K.T.K.       Locatie: Trefpunt Senioren Udenhout
P.K. coordinator: Jan van Kempen Tuinstraat 69
Telefoon: 013 – 5113087 5071 CR Udenhout
E-mail: janenmienudh@hotmail.com Telefoon: 06 – 49968064
Speeldagen: Dinsdag 6 en 13 maart 2018 Aanvang: 13.00 uur
lidnr. naam vereniging moyenne caramboles
1 1005 Jack Hendrickx s.b.v. Reeshof 1,219 42
2 1830 Ad Brekelmans s.b.v. Reeshof 1,099 38
3 814 Marie de Bie Gildenbond 1,056 37
4 846 Hans Peijnenburg K.T.K. 0,994 35
5 3010 Wil Blom K.T.K. 0,961 34
Dinsdag 6 maart 2018 Dinsdag  13 maart 2018
tafel 1 Hans Peijnenburg – Wil Blom tafel 1 Wil Blom – Marie de Bie
tafel 1 Jack Hendrickx – Ad Brekelmans tafel 1 Hans Peijnenburg – Ad Brekelmans
tafel 1 Marie de Bie – Hans Peijnenburg tafel 1 Jack Hendrickx – Marie de Bie
tafel 1 Wil Blom – Jack Hendrickx tafel 1 Wil Blom – Ad Brekelmans
tafel 1 Ad Brekelmans – Marri de Bie tafel 1 Jack Hendrickx – Hans Peijnenburg
2e Klasse B                  
  Speellokaal:   s.b.v. Reeshof     Locatie: Wijkcentrum de Heyhoef
P.K. coordinator: Ad Kafoe Kerkenbosplaats 1
Telefoon: 06 – 10617471 5043 RX Tilburg
E-mail: adkafoe@ziggo.nl Telefoon: 013 – 5728383
Speeldagen: Maandag  5 en 12 maart 2018 Aanvang: 13.00 uur
lidnr. naam vereniging moyenne caramboles
1 2204 Jos Jolie Zuid West 1,045 36
2 1855 Thomas Smolders s.b.v. Reeshof 0,976 34
3 819 Willem Rooijakkers K.T.K. 0,969 34
4 2712 Mathieu Hoofs D.S.S. 0,879 31
5 811 Toon van de Ven K.T.K. 0,873 31
Maandag 5 maart 2018 Maandag 12 maart 2018
tafel 1 Willem Rooijakkers – Toon van de Ven tafel 1 Thomas Smolders – Willem Rooijakkers
tafel 1 Thomas Smolders – Mathieu Hoofs tafel 1 Toon van de Ven – Jos Jolie
tafel 1 Jos Jolie – Willen Rooijakkers tafel 1 Mathieu Hoofs – Willem Rooijakkers
tafel 1 Toon van de Ven – Mathieu Hoofs tafel 1 Thomas Smolders – Toon van de Ven
tafel 1 Thomas Smolders – Jos Jolie tafel 1 Mathieu Hoofs – Jos Jolie
blz. 1
WEDSTRIJDSCHEMA PKs BANDSTOTEN    Voorronden 2017/2018 vervolg
3e Klasse A                  
  Speellokaal:   de Hasselt     Locatie: de Poorten
P.K. coordinator: Jos van de Wiel Hasseltstraat 194
Telefoon: 013 – 4636747 5046 LR Tilburg
E-mail: jos.rikyvdwiel@ziggo.nl Telefoon: 013 – 5424798
Speeldagen: Maandag  5 en 12 maart 2018 Aanvang: 13.00 uur
lidnr. naam vereniging moyenne caramboles
1 827 Noud Klerkx K.T.K. 0,846 30
2 836 Jack Schenkels K.T.K. 0,808 29
3 902 Cees Marijnissen de Hasselt 0,781 28
4 1844 Bert Robbe s.b.v. Reeshof 0,719 27
5 2725 Cees Smits D.S.S. 0,474 19
Maandag 5 maart 2018 Maandag 12 maart 2018
tafel 1 Noud Klerkx – Jack Schenkels tafel 1 Cees Marijnissen – Bert Robbe
tafel 1 Cees Marijnissen – Cees Smits tafel 1 Jack Schenkels – Cees Smits
tafel 1 Bert Robbe – Noud Klerkx tafel 1 Cees Marijnissen – Noud Klerkx
tafel 1 Jack Schenkels – Cees Marijnissen tafel 1 Bert Robbe – Jack Schenkels
tafel 1 Cees Smits – Bert Robbe tafel 1 Cees Smits – Noud Klerkx
3e Klasse B                  
  Speellokaal:   Gildenbond     Locatie: Gildenbond
P.K. coordinator: Theo Lugters Mgr. Volkerstraat 3
Telefoon: 0416 – 278077 5171 CD Kaatsheuvel
E-mail: t.lugters@home.nl Telefoon: 0416 – 272226
Speeldagen: Dinsdag 6 en 13 maart 2018 Aanvang: 13.00 uur
lidnr. naam vereniging moyenne caramboles
1 823 Herman Weekamp K.T.K. 0,830 30
2 847 Cor Bont K.T.K. 0,789 29
3 2736 Tinus Ypelaar D.S.S. 0,564 22
4 3036 Carl van Es Gildenbond 0,526 21
5 2726 Jos Langerwerf D.S.S. 0,394 17
Dinsdag 6 maart 2018 Dinsdag  13 maart 2018
tafel 1 Herman Weekamp – Cor Bont tafel 1 Carl van Es – Cor Bont
tafel 1 Tinus Ypelaar – Jos Langerwerf tafel 1 Herman Weekamp – Jos Langerwerf
tafel 1 Herman Weekamp – Carl van Es tafel 1 Tinus Ypelaar – Carl van Es
tafel 1 Cor Bont – Tinus Ypelaar tafel 1 Cor Bont – Jos Langerwerf
tafel 1 Carl van Es – Jos Langerwerf tafel 1 Tinus Ypelaar – Herman Weekamp
blz. 2
WEDSTRIJDSCHEMA PKs BANDSTOTEN    Voorronden 2017/2018 vervolg
3e Klasse C
Speellokaal:  ’t Huukske Locatie:  Cafe Biljart ’t Huukske
P.K. coordinator: Ben Verdonk Oranjeplein 32
Telefoon: 013 – 5343557 5051 LW Goirle
E-mail: ben49@ziggo.nl Telefoon: 013 – 8221390
Speeldagen: Woensdag  7 en 14 maart 2018 Aanvang: 13.00 uur
lidnr. naam vereniging moyenne caramboles
1 514 Cees van der Loo Jan van Besouw 0,809 29
2 565 Wim Blom Jan van Besouw 0,785 29
3 2729 Jo Touwslager D.S.S. 0,568 22
4 2706 Loek Donders D.S.S. 0,544 21
5 2801 Ben Verdonk  ’t Huukske 0,481 19
6 2717 Cees van de Ven D.S.S. 0,446 18
Woensdag 7 maart 2018 Woensdag 14 maart 2018
tafel 1 Loek Donders – Jo Touwslager tafel 1 Ben Verdonk – Wim Blom
tafel 2 Cees van de Loo – Wim Blom tafel 2 Loek Donders – Cees van de Loo
tafel 1 Cees van de Ven – Loek Donders tafel 1 Cees van de Ven – Ben Verdonk
tafel 2 Ben Verdonk – Cees van de Loo tafel 2 Jo Touwslager – Cees van de Loo
tafel 1 Wim Blom – Jo Touwslager tafel 1 Wim Blom – Cees van de Ven
tafel 1 Loek Donders – Ben Verdonk tafel 1 Jo Touwslager – Ben Verdonk
tafel 1 Cees van de Ven – Jo Touwslager tafel 1 Cees van de Ven- Cees van de Loo
tafel 1 Wim Blom – Loek Donders
3e Klasse D
Speellokaal: D.S.S. Locatie: D.S.S.
P.K. coordinator: Piet Broeders Künnekestraat 23
Telefoon: 06 – 46438235 5011 EL Tilburg
E-mail: fam.broeders@home.nl Telefoon: 013 – 4557141
Speeldagen: Vrijdag 9 en 16 maart 2018 Aanvang: 13.00 uur
lidnr. naam vereniging moyenne caramboles
1 1906 Ed Maes Centrum 0,732 27
2 1911 Frans van Diessen Centrum 0,699 26
3 2714 Paul de Kock D.S.S. 0,675 25
4 2730 Frans Staps D.S.S. 0,426 18
5 2810 John Fiechter  ’t Huukske 0,373 16
6 2809 Ad van Elsacker  ’t Huukske 0,27 13
Vrijdag  9 maart 2018 Vrijdag 16 maart 2018
tafel 1 Ed Maes – Frans van Diessen tafel 1 Frans Staps – Frans van Diessen
tafel 2 Paul de Kock – Frans Staps tafel 2 Paul de Kock – Ad Elsacker
tafel 1 John Fiechter – Ad van Elscker tafel 1 Ed Maes – Frans Staps
tafel 2 Ed Maes – Paul de Kock tafel 2 Paul de Kock – John Fiechter
tafel 1 Frans van Diessen – John Fiechter tafel 1 Frans van Diessen – Ad Elsacker
tafel 1 Frans Staps – Ad van Elsacker tafel 1 Ad Elsacker – Ed Maes
tafel 1 Ed Maes  – John Fiechter tafel 1 Frans Staps – John Fiechter
tafel 1 Frans van Diessen – Paul de Kock