Kampioenen Persoonlijke kampioenschappen Libre 2017 – 2018

Onze 9 Kampioenen op 153 deelnemers, gefeliciteerd heren.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voor PK Fotos Klik hier
Van links naar rechts
9e klasse Louis Fransen  (Jan van Besouw)
8e klasse Toon Jacobs  (Zuid West)
7e klasse Hein van den Dungen  (Jeruzalem)
6e klasse Jan Luijten  (D.S.S.)
5e klasse Christ Brekelmans (B.V.P.)
4e klasse Wil van de Wal  (Pius X)
3e klasse Ed Willems  (D.S.S.)
2e klasse Bob Visser  (B.V.P.)
1e klasse John van Tilborg (D.S.S.)

 

2017 – 2018 Kampioenen Teams

1e Klasse PIUS X

v.l.n.r. Mart Toten – Jan van Wees – Corne Dielen – Martin Krijnen – Henk Couwenberg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2e Klasse  K.T.K.2

vlnr : Noud Klerkx – Albert van Beerendonk – Noud Bastings –  Hans Peijnenburg – Peter Haans.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3e Klasse  Pius X 2

v.l.n.r.  Hein Vermeulen – Rinus van Veen – Appie Janssens – Wil vd Wal.  Niet op foto Theo van Veen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4e Klasse  sbv Reeshof 2

v.l.n.r. Henry van de dobbelsteen – Henk clijsen – Paul cools – Ton suijkerbuijk

PENTAX DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5e Klasse  Zuid West 2

v.l.n.r. Jan van Hest – Peter van Gestel – Twan van Dijck – Toon Jacobs –  Victor Goossens.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6e Klasse  De Ketsers 3

V.l.n.r.  Jan Reus – Peter Vugts – Margriet Rector – Frans van Iersel – Dre Mathijssen.  niet zichtbaar op foto Tiny van de Bruggen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7e Klasse  sbv Reeshof 5

v.l.n.r. Zittend: Bas Vingerhoets – Jack Horsten – Gerrit de Wolf.
           Staand: Jo Verrijt – Rob Bakker.

 

2017 – 2018 Kampioenen Persoonlijke kampioenschappen driebanden

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voor Foto’s klik hier

v.l.n.r. Kampioen
1e klasse Toon Diepstraten (Centrum)
2e klasse Henk Smeulders (Jeruzalem)
3e klasse Martin Krijnen (Pius X)
4e klasse Toine van Wilderen (D.S.S.)
5e klasse Theo van Veen Pius X)
6e klasse Mari Klijn (de Gildenbond)
7e klasse Cees van Loon (D.S.S.)

2017 – 2018 Kampioenen Persoonlijke kampioenschappen bandstoten

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Voor foto’s klik hier

v.l.n.r.
Kampioen 1e klasse Ton Cuijpers (KTK) – 2e klasse Hans Peijnenburg (KTK) – 3e klasse Tinus Ijpelaar (DSS)

 

2017 – 2018 Algemeen kampioen Teams Libre

Voor foto’s klik hier

Verslag klik hier

Uitslag klik hier

Zuid West 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Coupe Midden Brabant 2017 -2018

Kampioen Zuid West 2

Teamkampioenen Driebanden

1e Klasse Bet Kolen 2
v.l.n.r. Jan de Kort – Cees van Groeninge – Bram Krijnen – Ton Donders – Mark Vos

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2e Klasse Centrum 1
v.l.n.r. Kees Verhoeven – Jack van Gils – Toon Diepstraten – Ad Janssen

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3e Klasse De Hasselt 1
v.l.n.r. Jos Steijaert – Willem Kramer – Ton Vermeulen en Jan Robben

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4e Klasse Pius X 2
v.l.n.r. Appie Janssens – Hein Vermeulen – Fred Vogels en Albert Stabler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5e Klasse Jan van Besouw 3
v.l.n.r. Wil van Vessem – Ben Mestebeld – May Swinkels – Cees vd Loo – Jos Graafmans

Teamkampioenen Bandstoten

1e Klasse Jan van Besouw 1

v.l.n.r. Noud Visser – Jan Meeuwsen – Rinus vd Put – Ber vd Hout – Jozef Vromans

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2e Klasse Reeshof 2
v.l.n.r. Bert Robbe – Sjef van Gestel – Henry van den Dobbelsteen – Gerrit Vos en Martien Boeren

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algemeen Kampioen Driebanden teams

Bet Kolen 2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Algemeen kampioen bandstoten teams

sbv Reeshof 2