Eindstand Voorronden Bandstoten

1e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 2744 Ries Lazeroms D.S.S. 1,352 34 4 136 136 99 1,374 1,000 1,016 40,00
2 1752 Wil van de Wal Pius X 1,427 36 4 144 136 92 1,478 0,944 1,036 37,77
3 2804 Fran Kafoe  ’t Huukske 1,638 41 4 164 150 100 1,500 0,915 0,916 36,58
4 2422 Jan van Beek B.C.O. 2,141 54 4 216 186 98 1,898 0,861 0,886 34,44
5 505 Toon Broers Jan van Besouw 1,929 48 4 192 126 73 1,726 0,656 0,895 26,25
Vrijdag 15 maart 2019 Uitslag
Fran Kafoe – Jan van Beek 8.78 10.00
Toon Broers – Wil van de Wal 6.25 10.00
Ries Lazeroms – Jan van Beek 10.00 6.85
Fran Kafoe – Toon Broers 10.00 10.00
Ries Lazeroms – Wil van de Wal 10.00 9.44
Vrijdag 22 maart 2019 Uitslag
Wil van de Wal – Fran Kafoe 8.33 10.00
Toon Broers – Ries Lazeroms 7.50 10.00
Wil van de Wal – Jan van Beek 10.00 7.59
Ries Lazeroms – Fran Kafoe 10.00 7.80
Toon Broers – Jan van Beek 2.50 10.00
1e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 569 Cor Roegies Jan van Besouw 1,736 43 4 172 170 73 2,329 0,988 1,341 39,53
2 801 Ton Cuijpers K.T.K. 1,493 37 4 148 140 82 1,707 0,946 1,144 37,84
3 519 Frans Snelders Jan van Besouw 1,408 35 4 140 127 99 1,283 0,907 0,911 36,29
4 3400 Maarten van de Ven Cues&Darts 1,786 45 4 180 146 81 1,802 0,811 1,009 32,45
5 3401 Ad Havermans Cues&Darts 1,348 34 4 136 97 77 1,260 0,713 0,935 28,53
Dinsdag 12 maart 2019 Uitslag
Cor Roegies – Frans Snelders 9.53 10.00
Maarten van de Ven – Ad Havermans 10.00 5.59
Ton Cuijpers – Cor Roegies 9.46 10.00
Frans Snelders- Ad Havermans 10.00 7.65
Maarten van de Ven – Ton Cuijpers 10.00 8.38
Dinsdag 19 maart 2019 Uitslag
Cor Roegies – Ad Havermans 10.00 10.00
Frans Snelders – Maarten van de Ven 10.00 9.78
Ton Cuijpers – Ad Havermans 10.00 5.29
Maarten van de Ven – Cor Roegies 2.67 10.00
Ton Cuijpers – Frans Snelders 10.00 6.29
2e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 1846 H. v. d. Dobbelsteen sbv Reeshof 1,177 29 4 116 108 95 1,137 0,931 0,966 37,24
2 2137 Wil Vermeulen D.S.S. 1,289 32 4 128 117 90 1,300 0,914 1,009 36,56
3 1604 Jan vanden Hoof D.S.S. 1,200 30 4 150 108 97 1,113 0,720 0,928 36,00
4 1830 Ad Brekelmans sbv Reeshof 1,111 28 4 112 95 119 0,798 0,848 0,719 33,93
5 2204 Jos Jolie ZuidWest 1,179 29 4 116 92 73 1,260 0,793 1,069 31,73
Maandag 11 maart 2019 Uitslag
Henrie vd Dobbelsteen – Ad Brekelmans 10.00 8.21
Wil Vermeulen – Jan vanden Hoof 10.00 7.00
Henrie vd Dobbelsteen – Jos Jolie 10.00 6.90
Wil Vermeulen – Ad Brekelmans 10.00 8.93
Jan vanden Hoof – Jos Jolie 10.00 6.55
Maandag 18 maart 2019 Uitslag
Jos Jolie – Wil Vermeulen 8.28 10.00
Henrie vd Dobbelsteen – Jan vanden Hoof 7.24 10.00
Ad Brekelmans – Jos Jolie 6.79 10.00
Henrie vd Dobbelsteen – Wil Vermeulen 10.00 6.56
Jan vanden Hoof – Ad Brekelmans 9.00 10.00
2e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 1419 Marinus Mathijssen O.G.G. 1,007 25 4 100 100 101 0,990 1,000 0,983 40,00
2 1416 Jan Raaijmakers O.G.G. 1,050 26 4 104 98 96 1,021 0,942 0,972 37,69
3 550 Jozef Vromans Jan van Besouw 1,006 25 4 100 81 91 0,890 0,810 0,885 32,40
4 2707 Hans van Eck D.S.S. 1,248 31 4 124 98 114 0,860 0,790 0,689 31,61
5 537 Ber van de Hout Jan van Besouw 0,943 24 4 96 71 68 1,044 0,740 1,107 29,58
Maandag 11 maart 2019 Uitslag
Jan Raaijmakers – Marinus Mathijssen 7.69 10.00
Jozef Vromans – Ber van de Hout 10.00 7.08
Hans van Eck – Jan Raaijmakers 8.39 10.00
Marinus Mathijssen – Jozef Vromans 10.00 9.20
Ber van de Hout – Hans van Eck 10.00 4,19
Maandag 18 maart 2019 Uitslag
Jozef Vromans – Hans van Eck 7.60 10.00
Ber van de Hout – Marinus Mathijssen 6.67 10.00
Jan Raaijmakers – Jozef Vromans 10.00 5.60
Hans van Eck – Marinus Mathijssen 9.03 10.00
Jan Raaijmakers – Ber van de Hout 10.00 5.83
3e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 2712 Mathieu Hoofs D.S.S. 0,849 25 4 100 98 106 0,925 0,980 1,089 39,20
2 573 Drik Verhoeven Jan van Besouw 0,731 22 4 88 81 106 0,764 0,920 1,045 36,82
3 504 Louis Visser Jan van Besouw 0,652 20 4 80 72 102 0,706 0,900 1,083 36,00
4 1906 Ed Maes Centrum 0,801 24 4 139 84 98 0,857 0,604 1,070 35,00
5 836 Jack Schenkels K.T.K. 0,789 24 4 96 77 102 0,755 0,802 0,957 32,09
Donderdag 14 maart 2019 Uitslag
Drik Verhoeven – Louis Visser 7.73 10.00
Mathieu Hoofs – Ed Maes 10.00 7.08
Drik Verhoeven – Jack Schenkels 10.00 6.67
Louis Visser – Mathieu Hoofs 10.00 9.20
Jack Schenkels – Ed Maes 10.00 10.00
Donderdag 21 maart 2019 Uitslag
Louis Visser – Ed Maes 6.00 10.00
Drik Verhoeven – Mathieu Hoofs 9.09 10.00
Jack Schenkels – Louis Visser 6.67 10.00
Drik Verhoeven – Ed Maes 10.00 7.92
Jack Schenkels – Mathieu Hoofs 8.75 10.00
3e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 565 Wim Blom Jan van Besouw 0,722 22 4 88 85 104 0,817 0,966 1,132 38,64
2 814 Hans Peijnenbrug K.T.K. 1,225 31 4 124 117 114 1,026 0,944 0,838 37,74
3 847 Cor Bont K.T.K. 0,783 23 4 92 84 108 0,778 0,913 0,993 36,52
4 1856 Thomas Smolders sbv Reeshof 0,896 27 4 108 83 100 0,830 0,769 0,926 31,49
5 568 Noud Visser Jan van Besouw 0,953 29 4 116 91 122 0,746 0,784 0,783 31,38
Dinsdag 12 maart 2019 Uitslag
Wim Blom – Noud Visser 8.64 10.00
Cor Bont – Hans Peijnenburg 10.00 9.35
Noud Visser – Thomas Smolders 8.15 10.00
Wim Blom – Cor Bont 10.00 6.52
Thomas Smolders- Hans Peijnenbrug 9.26 10.00
Dinsdag 19 maart 2019 Uitslag
Noud Visser – Hans Peijnenburg 6.90 10.00
Cor Bont – Thomas Smolders 10.00 6.67
Hans Peijnenbrug – Wim Blom 8.39 10.00
Cor Bont – Noud Visser 10.00 4.48
Thomas Smolders- Wim Blom 6.67 10.00
3e Klasse C te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 3403 Clement Boer Cues&Darts 0,815 24 4 96 96 88 1,091 1,000 1,339 40,00
2 2239 Rene Jacobs ZuidWest 0,707 21 4 84 84 96 0,875 1,000 1,238 40,00
3 2714 Paul de Kock D.S.S. 0,680 20 4 80 62 101 0,614 0,775 0,903 31,00
4 2730 Cees van de Ven D.S.S. 0,621 19 4 76 56 140 0,400 0,737 0,644 29,46
5 2238 Toon Jacobs ZuidWest 0,715 21 4 84 43 89 0,483 0,512 0,676 20,47
Dinsdag 12 maart 2019 Uitslag
Toon Jacobs – Rene Jacobs 1.90 10.00
Paul de Kock – Cees van de Ven 10.00 5.78
Clement Boer – Rene Jacobs 10.00 10.00
Toon Jacobs – Cees van de Ven 9.05 6.84
Paul de Kock – Clement Boer 6.00 10.00
Dinsdag 19 maart 2019 Uitslag
Rene Jacobs – Cees van de Ven 10.00 10.00
Clement Boer – Toon Jacobs 10.00 1.90
Paul de Kock – Rene Jacobs 5.00 10.00
Cees van de Ven – Clement Boer 6.84 10.00
Paul de Kock – Toon Jacobs 10.00 7.62
3e Klasse D te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 574 Toon Elissen Jan van Besouw 0,650 20 4 80 79 106 0,745 0,988 1,147 39,50
2 853 Wil van Gestel K.T.K. 0,599 18 4 72 68 110 0,618 0,944 1,032 37,77
3 851 Harrie van Rijswijk K.T.K. 0,703 21 4 84 76 90 0,844 0,905 1,201 36,20
4 803 Jan van Kempen K.T.K. 0,785 24 4 96 78 91 0,857 0,813 1,092 32,50
5 514 Cees van de Loo Jan van Besouw 0,740 22 4 88 69 87 0,793 0,784 1,072 31,36
Dinsdag 12 maart 2019 Uitslag
Harrie van Rijswijk – Cees van Gorp 10.00 5.83
Toon Elissen – Cees van de Loo 10.00 7.27
Harrie van Rijswijk – Wil van Gestel 10.00 8.33
Jan van Kempen – Toon Elissen 10.00 9.50
Cees van de Loo – Wil van Gestel 9.09 10.00
Dinsdag 19 maart 2019 Uitslag
Wil van Gestel – Jan van Kempen 10.00 6.67
Cees van de Loo – Harrie van Rijswijk 10.00 8.10
Wil van Gestel – Toon Elissen 9,44 10.00
Cees van de Loo – Jan van Kempen 5.00 10.00
Harrie van Rijswijk – Toon Elissen 8.10 10.00
4e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 614 Theo Holzken Jeruzalem 0,551 17 4 68 65 121 0,537 0,956 0,975 38,23
2 2805 Is de Regt  ’t Huukske 0,495 15 4 60 56 122 0,459 0,933 0,927 37,33
3 1858 Jack Horsten sbv Reeshof 0,571 17 4 68 62 116 0,534 0,912 0,936 36,47
4 2717 Jos Langerwerf D.S.S. 0,392 12 4 48 37 107 0,346 0,771 0,882 30,84
5 2811 Leon Priems  ’t Huukske 0,250 12 4 48 32 108 0,296 0,667 1,185 26,66
Dinsdag 12 maart 2019 Uitslag
Leon Priems – Is de Regt 8.33 10.00
Jack Horsten – Jos Langerwerf 10.00 6.67
Is de Regt – Theo Holzken 10.00 9.41
Jos Langerwerf – Leon Priems 10.00 9.17
Jack Horsten- Theo Holzken 6.47 10.00
Dinsdag 19 maart 2019 Uitslag
Leon Priems – Jack Horsten 3.33 10.00
Jos Langerwerf – Is de Regt 4.17 10.00
Leon Priems – Theo Holzken 5.83 10.00
Jack Horsten – Is de Regt 10.00 7.33
Theo Holzken – Jos Langerwerf 8.82 10.00
4e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 2729 Jo Touwslager D.S.S. 0,575 17 3 51 51 68 0,750 1,000 1,304 30,00
2 561 Kees van Rooij Jan van Besouw 0,385 12 3 36 32 81 0,395 0,889 1,026 26,67
3 1410 Koos van de Wouw O.G.G. 0,450 14 3 42 29 94 0,309 0,690 0,686 20,71
4 1422 Nico van Genuchten O.G.G. 0,337 12 3 36 24 89 0,270 0,667 0,800 20,00
5 2706 Loek Donders D.S.S. 0,492 15 wegens ziekte 2e week teruggetrokken
Woensdag 13 maart 2019 Uitslag
Koos van de Wouw – Nico van Genuchten 8.57 10.00
Kees van Rooij – Koos van de Wouw 10.00 7.14
Nico van Genuchten – Jo Touwslager 5.00 10.00
Woensdag 20 maart 2019 Uitslag
Kees de Rooij – Jo Touwslager 6.67 10.00
Jo Touwslager – Koos van de Wouw 10.00 5.00
Nico van Genuchten – Kees de Rooij 5.00 10.00
4e Klasse C te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb. moy. pnt.
1 2725 Cees Smits D.S.S. 0,597 18 4 72 68 110 0,6182 0,9444 1,0355 37,78
2 2810 Thea Scholten D.S.S. 0,341 12 4 48 42 106 0,3962 0,8750 1,1620 35,00
3 2801 Ben Verdonk  ’t Huukske 0,506 15 4 60 51 110 0,4636 0,8500 0,9163 34,00
4 558 Ben van Lisdonk Jan van Besouw 0,542 16 4 64 53 119 0,4454 0,8281 0,8217 33,13
5 2724 John Fiechter  ’t Huukske 0,344 12 4 48 32 97 0,3299 0,6667 0,9590 26,67
Maandag 11 maart 2019 Uitslag
Ben Verdonk – John Fiechter 10.00 7.50
Thea Scholten – Cees Smits 6.67 10.00
Ben van Lisdonk – John Fiechter 3.75 10.00
Ben Verdonk – Thea Scholten 6.67 10.00
Cees Smits – Ben van Lisdonk 7.78 10.00
Maandag 18 maart 2019 Uitslag
Ben Verdonk – Cees Smits 7.33 10.00
Ben van Lisdonk – Thea Scholten 10.00 8.33
Cees Smits – John Fiechter 10.00 6.67
Ben van Lisdonk – Ben Verdonk 9.38 10.00
John Fiechter – Thea Scholten 2.50 10.00