Eindstand voorronden DRIEBANDEN

1e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 2424 Sjef Fijneman B.C.O. 0,646 26 4 104 102 147 0,694 0,981 1,074 39,23
2 2723 Jack vd Oetelaar D.S.S. 0,652 26 4 104 96 142 0,676 0,923 1,037 36,93
3 1916 John van Tilborg D.S.S. 0,820 33 4 132 121 140 0,864 0,917 1,054 36,66
4 1905 Cees Verhoeven Centrum 0,599 24 4 96 61 147 0,415 0,635 0,693 25,42
5 2727 Toon Swaans D.S.S. 0,615 25 4 100 57 116 0,491 0,570 0,799 22,80
Vrijdag 15 maart 2019 Uitslag
John van Tilborg – Jack van de Oetelaar 8.48 9.62
Jeff Fijneman – Cees Verhoeven 10.00 7.50
Jack van de Oetelaar – Toon Swaans 10.00 7.60
Jonh van Tilborg – Jeff Fijneman 8.18 9.23
Toon Swaans – Cees Verhoeven 4.40 10.00
Vrijdag 22 maart 2019 Uitslag
John van Tilborg – Toon Swaans 10.00 3.20
Cees Verhoeven – Jack van de Oetelaar 2.92 7.69
Jeff Fijneman – Toon Swaans 10.00 7.60
Cees Verhoeven – John van Tilborg 5.00 10.00
Jack van de Oetelaar – Sjef Fijneman 9.62 10.00
1e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 1900 Toon Diepstraten Centrum 0,622 25 3 75 75 108 0,694 1,000 1,116 30,00
2 2739 Piet Kuijpers D.S.S. 0,603 24 3 72 72 109 0,661 1,000 1,095 30,00
3 3301 Bram Krijnen Betkolen 0,608 24 3 72 56 112 0,500 0,778 0,822 23,33
4 3302 Marc Vos Bet Kolen 0,661 26 3 78 57 103 0,553 0,731 0,837 21,92
5 1851 Ed Willems D.S.S. 0,605 24 opgegeven wegens een rugblessure. 2e speelweek.
Woensdag 13 maart 2019 Uitslag
Marc Vos – Bram Krijnen 10.00 8.75
Piet Kuijpers – Marc Vos 10.00 7.31
Toon Diepstraten – Bram Krijnen 10.00 7.08
Woensdag 20 maart 2019 Uitslag
Bram Krijnen – Piet Kuijpers 7,50 10.00
Toon Diepstraten- Piet Kuijpers 10.00 10.00
Marc Vos – Toon Diepstraten 4.61 10.00
2e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 3404 Albert Kuypers Cues&Darts 0,517 21 4 84 84 113 0,743 1,000 1,438 40,00
2 572 Ted Meeuwesen Jan van Besouw 0,538 22 4 88 84 140 0,600 0,955 1,115 38,19
3 630 Henk Smeulders Jeruzalem 0,526 21 4 84 69 128 0,539 0,821 1,025 32,86
4 2734 Toine van Wilderen D.S.S. 0,458 18 4 72 47 121 0,388 0,653 0,848 26,11
5 2732 Leo Waijers D.S.S. 0,468 19 4 76 49 148 0,331 0,645 0,707 25,79
Vrijdag 15 maart 2019 Uitslag
Leo Waijers – Toine van Wilderen 8.42 5.56
Henk Smeulders – Ted Meeuwesen 10.00 9.55
Albert Kuypers – Toine van Wilderen 10.00 1.11
Leo Waijers – Henk Smeulders 2.53 10.00
Ted Meeuwesen – Albert Kuypers 9.09 10.00
Vrijdag 22 maart 2019 Uitslag
Henk Smeulders – Albert Kuypers 6.19 10.00
Leo Waijers – Ted Meeuwesen 10.00 9.55
Toine van Wilderen – Henk Smeulders 10.00 6.67
Leo Waijers – Albert Kuypers 4.74 10.00
Toine van Wilderen – Ted Meeuwesen 9.44 10.00
2e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 400 Bob Visser B.V.P. 0,485 19 4 76 68 124 0,548 0,895 1,131 35,79
2 3304 Ton Donders Bet Kolen 0,479 19 4 76 66 153 0,431 0,868 0,901 34,73
3 623 Martin Krijnen Bet Kolen 0,488 20 4 80 65 136 0,478 0,813 0,979 32,50
4 213 Jos Goijaerts Jeruzalem 0,459 18 4 72 58 146 0,397 0,806 0,865 32,23
5 815 Piet Wilborts K.T.K. 0,463 19 4 76 58 145 0,400 0,763 0,864 30,52
Donderdag 14 maart 2019 Uitslag
Martin Krijnen – Ton Donders 8.50 6.84
Piet Wilborts – Jos Goijaerts 10.00 8.89
Bob Visser – Ton Donders 9.47 10.00
Jos Goijaerts – Martin Krijnen 5.56 5.50
Bob Visser – Piet Wilborts 10.00 5.26
Donderdag 21 maart 2019 Uitslag
Ton Donders – Piet Wilborts 9.47 5.26
Jos Goijaerts – Bob Visser 7.78 10.00
Martin Krijnen – Piet Wilborts 8.50 10.00
Jos Goijaerts – Ton Donders 10.00 8.42
Martin Krijnen – Bob Visser 10.00 6.32
3e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 3303 Jan de Kort Bet Kolen 0,440 18 4 72 72 131 0,550 1,000 1,249 40,00
2 559 Peter Schalke Jan van Besouw 0,370 15 4 60 53 154 0,344 0,883 0,930 34,16
3 2715 Sjef Kolsteren D.S.S. 0,383 15 4 60 46 156 0,295 0,767 0,770 30,67
4 515 Wil van Pelt Jan van Besouw 0,425 17 4 68 53 152 0,349 0,779 0,820 29,02
5 2728 Appie Terwolbeek D.S.S. 0,446 18 4 144 37 137 0,270 0,257 0,606 21,66
Woensdag 13 maart 2019 Uitslag
Wil van Pelt – Peter Schalke 10.00 8.67
Appie Terwolbeek – Sjef Kolsteren 3.33 7.33
Jan de Kort – Wil van Pelt 10.00 6.47
Appie Terwolbeek – Peter Schalke 6.11 10.00
Jan de Kort – Sjef Kolsteren 10.00 10.00
Woensdag 20 maart 2019 Uitslag
Sjef Kolsteren – Wil van Pelt 6.67 10.00
Peter Schalke – Jan de Kort 4.00 10.00
Wil van Pelt – Appie Terwolbeek 5.88 5.00
Peter Schalke – Sjef Kolsteren 9.33 6.67
Appie Terwolbeek – Jan de Kort 7.22 10.00
3e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 2710 Jo Hamers D.S.S. 0,415 17 4 68 66 137 0,482 0,971 1,161 38,82
2 825 Carel Eijkens K.T.K. 0,459 18 4 72 64 127 0,504 0,889 1,098 35,56
3 1128 Jan Vriens de Ketsers 0,409 16 4 64 55 126 0,437 0,859 1,067 34,38
4 1123 Jan van Zon de Ketsers 0,399 16 4 64 42 149 0,282 0,656 0,706 26,26
5 1740 Hein Vermeulen D.S.S. 0,395 16 4 64 41 147 0,279 0,641 0,706 25,63
Donderdag 14 maart 2019 Uitslag
Jo Hamers – Hein Vermeulen 8.82 5.00
Jan Vriens – Jan van Zon 9.38 7.50
Hein Vermeulen – Carel Eijkens 5.00 7.78
Jan van Zon – Jo Hamers 5.63 10.00
Jan Vriens -Carel Eijkens 5.00 10.00
Donderdag 21 maart 2019 Uitslag
Hein Vermeulen – Jan van Zon 8,75 7,50
Jo Hamers – Carel Eijkens 10.00 7.78
Hein Vermeulen – Jan Vriens 8,75 10.00
Jan van Zon – Carel Eijkens 5.63 10.00
Jan Vriens – Jo Hamers 10.00 10.00
3e Klasse C te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 3005 Cees Boons Gildenbond 0,406 16 4 64 63 129 0,488 0,984 1,203 39,38
2 402 Ad Snoeren B.V.P. 0,424 17 4 68 59 140 0,421 0,868 0,994 34,71
3 2742 Peter Mertens D.S.S. 0,432 17 4 68 59 138 0,428 0,868 0,990 34,70
4 3002 Drik Hoevenaar Gildenbond 0,460 18 4 72 55 127 0,433 0,764 0,941 30,56
5 415 Henk Maas B.V.P. 0,397 16 4 64 30 126 0,238 0,469 0,600 18,76
Woensdag 13 maart 2019 Uitslag
Henk Maas – Ad Snoeren 5.00 10.00
Cees Boons – Drik Hoevenaar 10.00 6.67
Peter Mertens – Ad Snoeren 5.88 7.65
Drik Hoevenaar – Henk Maas 10.00 3.13
Peter Mertens – Cees Boons 8.82 9.38
Woensdag 20 maart 2019 Uitslag
Ad Snoeren – Drik Hoevenaar 10.00 6.11
Peter Mertens – Henk Maas 10.00 6.25
Ad Snoeren – Cees Boons 7.06 10.00
Peter Mertens – Drik Hoevenaar 10.00 7.78
Cees Boons – Henk Maas 10.00 4.38
3e Klasse D te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 3312 Nhiep Tran BetKolen 0,450 18 4 72 72 126 0,571 1,000 1,270 40,00
2 564 Leon Grimmelius Jan van Besouw 0,414 17 4 68 60 114 0,526 0,882 1,271 35,29
3 549 Frans van Kuijk Jan van Besouw 0,374 15 4 60 47 142 0,331 0,783 0,885 31,33
4 1849 Ad Jansen Centrum 0,458 18 4 72 52 115 0,452 0,722 0,987 28,89
5 3310 Cees van Groeninge BetKolen 0,383 15 4 60 33 122 0,270 0,550 0,706 22,00
Maandag 11 maart 2019 Uitslag
Leon Grimmelius – Frans van Kuijk 10.00 4.00
Cees van Groeninge – Nhiep Tran 6.67 10.00
Leon Grimmelius – Ad Jansen 10.00 3.89
Nhiep Tran – Frans van Kuijk 10.00 7.33
Ad Jansen – Cees van Groeninge 10.00 3.33
Maandag 18 maart 2019 Uitslag
Cees van Groeninge – Frans van Kuijk 6.00 10.00
Nhiep Tran – Leon Grimmelius 10.00 5.29
Frans van Kuijk – Ad Jansen 10.00 9.44
Cees van Groeninge – Leon Grimmelius 6.00 10.00
Nhiep Tran – Ad Jansen 10.00 5.56
4e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 529 Wil van Eck Jan van Besouw 0,359 14 4 56 55 102 0,539 0,982 1,502 39,29
2 1908 Tini Schollen Centrum 0,334 13 4 52 48 128 0,375 0,923 1,123 36,92
3 566 May Swinkels Jan van Besouw 0,357 14 4 56 49 124 0,395 0,875 1,107 35,00
4 2605 Toon van der Mark Trouwlaan 0,334 13 4 52 40 119 0,336 0,769 1,006 30,77
5 856 Tiny van Doveren K.T.K. 0,329 13 4 52 30 141 0,213 0,577 0,647 23,08
Maandag 11 maart 2019 Uitslag
Wil van Eck – May Swinkels 10.00 7.14
Tini Schollen – Toon van der Mark 10.00 7.69
Tiny van Doveren – May Swinkels 3.08 10.00
Wil van Eck – Tini Schollen 9.29 10.00
Tiny van Doveren – Toon van der Mark 6.15 9.23
Maandag 18 maart 2019 Uitslag
Tini Schollen – May Swinkels 7.69 10.00
Wil van Eck – Tiny van Doveren 10.00 3.85
Toon van der Mark – May Swinkels 10.00 7.86
Tini Schollen – Tiny van Doveren 9.23 10.00
Wil van Eck – Toon van der Mark 10.00 3.85
4e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 1943 Jan Rombouts D.S.S. 0,357 14 4 56 56 131 0,427 1,000 1,197 40,00
2 508 Jos Graafmans Jan van Besouw 0,311 12 4 48 40 144 0,278 0,833 0,893 33,34
3 547 Jan Meeuwsen Jan van Besouw 0,334 13 4 52 40 129 0,310 0,769 0,928 30,76
4 416 Christ Brekelmans B.V.P. 0,365 15 4 60 45 143 0,315 0,750 0,862 30,00
5 1715 Kees Smolders Pius X 0,342 14 4 56 38 155 0,245 0,679 0,717 27,14
Donderdag 14 maart 2019 Uitslag
Jan Meeuwsen – Jos Graafmans 10.00 9.17
Jan Rombouts – Chris Brekelmans 10.00 8.00
Jos Graafmans – Kees Smolders 6.67 5.00
Jan Rombouts – Jan Meeuwsen 10.00 7.69
Kees Smolders – Chris Brekelmans 7.86 6.00
Donderdag 21 maart 2019 Uitslag
Jan Rombouts – Jos Graafmans 10.00 7.50
Jan Meeuwsen – Chris Brekelmans 6.15 10.00
Jan Rombouts – Kees Smolders 10.00 5.71
Chris Brekelmans – Jos Graafmans 6.00 10.00
Jan Meeuwsen – Kees Smolders 6.92 8.57
4e Klasse C te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 2722 Ben Mutsaers D.S.S. 0,333 13 4 52 50 125 0,400 0,962 1,201 38,46
2 1728 Albert Stabler Pius X 0,288 12 4 48 30 121 0,248 0,625 0,861 36,66
3 2225 Peter van Oirschot Trouwlaan 0,346 14 4 56 48 141 0,340 0,857 0,984 34,29
4 1705 Rinus van Veen Pius X 0,372 15 4 60 42 129 0,326 0,700 0,875 32,33
5 2740 Fons Rentrop D.S.S. 0,311 12 4 48 38 118 0,322 0,792 1,035 31,66
Donderdag 14 maart 2019 Uitslag
Rinus van Veen – Albert Stabler 4.00 8.33
Ben Mutsaers – Fons Rentrop 8.46 8.33
Peter van Oirschot – Albert Stabler 10.00 8.33
Ben Mutsaers – Rinus van Veen 10.00 6.00
Fons Rentrop – Peter van Oirschot 10.00 9.29
Donderdag 21 maart 2019 Uitslag
Fons Rentrop – Albert Stabler 10.00 5.00
Peter van Oirschot -Ben Mutsaers 5.00 10.00
Rinus van Veen – Fons Rentrop 10.00 3.33
Ben Mutsaers – Albert Stabler 10.00 3.33
Peter van Oirschot – Rinus van Veen 10.00 8.00
4e Klasse D te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 2737 Frans Zeegers D.S.S. 0,306 12 4 48 42 122 0,344 0,875 1,125 35,00
2 1740 Theo van Veen Pius X 0,362 14 4 56 45 139 0,324 0,804 0,894 35,00
3 1604 Jan vanden Hoof D.S.S. 0,338 14 4 56 46 146 0,315 0,821 0,932 32,86
4 1602 Frans van de Put sbv Dongen 0,347 14 4 56 39 146 0,267 0,696 0,770 27,86
5 418 Marry de Bie B.V.P. 0,314 13 4 52 36 151 0,238 0,692 0,759 27,68
Woensdag 13 maart 2019 Uitslag
Frans Zeegers – Frans van de Put 10.00 8.57
Jan vanden Hoof – Theo van Veen 5.71 10.00
Marry de Bie – Frans Zeegers 5.38 10.00
Frans van de Put – Jan vanden Hoof 10.00 7.86
Theo van Veen – Marry de Bie 5.00 6.15
Woensdag 20 maart 2019 Uitslag
Jan vanden Hoof – Frans Zeegers 10.00 5.00
Frans van de Put – Theo van Veen 6.43 10.00
Jan vanden Hoof – Marry de Bie 9.29 6.92
Theo van Veen – Frans Zeegers 10.00 10.00
Marry de Bie – Frans van de Put 9.23 2.86
5e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 611 Wil Kivits Jeruzalem 0,299 12 4 48 48 124 0,387 1,000 1,295 40,00
2 1702 Appie Janssens Pius X 0,287 11 4 44 41 120 0,342 0,932 1,190 37,27
3 1221 Piet de Kok de Kubus 0,313 13 4 52 41 129 0,318 0,788 1,015 31,53
4 1215 Ad van Oudheusden de Kubus 0,303 12 4 48 37 137 0,270 0,771 0,891 30,84
5 1753 Max  Kohler Pius X 0,256 10 4 40 28 130 0,215 0,700 0,841 28,00
Maandag 11 maart 2019 Uitslag
Ad van Oudheusden – Piet de Kok 10.00 7.69
Appie Janssens – Max Kohler 10.00 7.00
Wil Kivits – Piet de Kok 10.00 9.23
Ad van Oudheusden – Appie Janssens 7.50 10.00
Wil Kivits – Max Kohler 10.00 4.00
Maandag 18 maart 2019 Uitslag
Max Kohler – Ad van Oudheusden 9.00 6.67
Piet de Kok – Appie Janssens 6.92 10.00
Wil Kivits – Ad van Oudheusden 10.00 6.67
Max Kohler – Piet de Kok 8.00 7.69
Wil Kivits – Appie Janssens 10.00 7.27
5e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 1117 Theo van Diessen de Ketsers 0,287 11 4 44 39 133 0,293 0,886 1,022 35,45
2 3030 Willie Timmers de Gildenbond 0,285 11 4 44 38 110 0,345 0,864 1,212 34,55
3 3034 Pierre Theuns de Gildenbond 0,340 14 4 56 48 113 0,425 0,857 1,249 34,29
4 315 Ben Mestebeld Jan van Besouw 0,246 10 4 40 31 82 0,378 0,775 1,537 31,00
5 560 Joop Pronk Jan van Besouw 0,300 12 4 48 29 124 0,234 0,604 0,780 24,17
Vrijdag 15 maart 2019 Uitslag
Willie Timmers – Pierre Theuns 10.00 6.43
Joop Pronk – Ben Mestebeld 5.00 10.00
Theo van Diessen – Willie Timmers 10.00 4.55
Pierre Theuns – Joop Pronk 10.00 9.17
Theo van Diessen – Ben Mestebeld 6.36 10.00
Vrijdag 22 maart 2019 Uitslag
Ben Mestebeld – Willie Timmers 7.00 10.00
Pierre Theuns – Theo van Diessen 7.86 10.00
Joop Pronk – Willie Timmers 6.67 10.00
Pierre Theuns – Ben Mestebeld 10.00 4.00
Theo van Diessen – Joop Pronk 9.09 3.33
5e Klasse C te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 541 Jan Vos Jan van Besouw 0,246 10 4 40 40 99 0,404 1,000 1,642 40,00
2 2738 Wim Zeegers D.S.S. 0,303 12 4 48 43 93 0,462 0,896 1,526 35,83
3 3022 Gerard Klaassen de Gildenbond 0,261 10 4 40 35 121 0,289 0,875 1,108 35,00
4 506 Piet van de Pol Jan van Besouw 0,274 11 4 44 36 119 0,303 0,818 1,104 32,72
5 2720 Kees van Loon D.S.S. 0,250 10 4 40 21 124 0,169 0,525 0,677 21,00
Vrijdag 15 maart 2019 Uitslag
Piet van de Pol – Jan Vos 7.27 10.00
Wim Zeegers – Kees van Loon 10.00 8.00
Jan Vos – Gerard Klaassen 10.00 9.00
Kees van Loon – Piet van de Pol 8.00 7.27
Wim Zeegers – Gerard Klaassen 10.00 7.00
Vrijdag 22 maart 2019 Uitslag
Gerard Klaassen – Piet van de Pol 10.00 10.00
Wim Zeegers – Jan Vos 5.83 10.00
Kees van Loon – Gerard Klaassen 4.00 9.00
Piet van de Pol – Wim Zeegers 8.18 10.00
Kees van Loon – Jan Vos 1.00 10.00
5e Klasse D te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 3026 Mari Klijn Gildenbond 0,272 11 2 22 22 74 0,297 1,000 1,093 20,00
2 1617 Leo van de Wee sbv Dongen 0,226 10 2 20 16 60 0,267 0,800 1,180 16,00
3 1635 Willem de Vos sbv Dongen 0,261 10 2 20 14 60 0,233 0,700 0,894 14,00
4 3008 Harry Verduin Gildenbond 0,300 12 Wegens omstandigheden geen deelname
5 2902 Wim Tuijtelaers Boomstraat 0,290 12 Wegens omstandigheden geen deelname
Dinsdag 12 maart 2019 Uitslag
Leo van de Wee – Willem Vos 10.00 8.00
Willem Vos – Mari Klijn 6.00 10.00
Leo van de Wee – Mari Klijn 6.00 10.00
6e Klasse A te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 2705 Stef Doncsecz D.S.S. 0,205 8 4 32 32 119 0,269 1,000 1,312 40,00
2 2702 Paul van de Broek D.S.S. 0,243 10 4 40 31 122 0,254 0,775 1,046 31,00
3 1699 Dit van Loon sbv Dongen 0,186 8 4 32 24 99 0,242 0,750 1,303 30,00
4 1625 Toon van Tilburg sbv Dongen 0,229 9 4 36 27 101 0,267 0,750 1,167 30,00
5 570 Jan Stoop Jan van Besouw 0,211 8 4 32 23 87 0,264 0,719 1,253 28,75
Dinsdag 12 maart 2019 Uitslag
Paul van de Broek – Stef Doncsecz 8.00 10.00
Toon van Tilburg – Dit van Loon 10.00 5.00
Jan Stoop – Paul van de Broek 10.00 3.00
Stef Doncsecz – Dit van Loon 10.00 8.75
Toon van Tilburg – Jan Stoop 10.00 5.00
Dinsdag 19 maart 2019 Uitslag
Jan Stoop – Stef Doncsecz 3,75 10.00
Toon van Tilburg – Paul van de Broek 3.33 10.00
Jan Stoop – Dit van Loon 10.00 6.25
Toon van Tilburg – Stef Doncsecz 6.67 10.00
Dit van Loon – Paul van de Broek 10.00 10.00
6e Klasse B te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 1924 Piet Vermeer 0,172 8 4 32 28 131 0,214 0,875 1,243 36,25
2 2909 Arnold Delfgaauw 0,210 8 4 32 24 114 0,211 0,750 1,003 30,00
3 2908 Wim Spelt 0,196 8 4 24 22 119 0,185 0,917 0,943 27,50
4 2698 Peter van Cleef 0,176 8 4 32 18 129 0,140 0,563 0,793 22,50
5 1945 Ed Knapen 0,198 8 4 32 14 121 0,116 0,438 0,584 17,50
Woensdag 13 maart 2019 Uitslag
Ed Knapen – Piet Vermeer 6.25 10.00
Wim Spelt – Arnold Delfgaauw 3.75 10.00
Peter van Cleef – Ed Knapen 2.50 5.00
Piet Vermeer – Wim Spelt 6.25 10.00
Arnold Delfgaauw – Peter van Cleef 2.50 10.00
Woensdag 20 maart 2019 Uitslag
Piet Vermeer – Peter van Cleef 10.00 3.75
Ed Knapen – Arnold Delfgauw 5.00 10.00
Wim Spelt – Peter van Cleef 3.75 6.25
Arnold Delfgauw – Piet Vermeer 7.50 10.00
Ed Knapen – Wim Spelt 1.25 10.00
6e Klasse C te beh. beh. alg. % %
lid nr. naam vereniging moy. carb. carb. carb. brt. moy. carb moy. pnt.
1 1923 Berrie Naaijkens 0,212 8 4 32 28 118 0,237 0,875 1,119 35,00
2 2699 Ruud Adam 0,140 8 4 32 23 130 0,177 0,719 1,264 28,75
3 2907 Chris Teurlings 0,149 8 4 32 23 129 0,178 0,719 1,197 28,75
4 2904 Jan Wulms 0,153 8 4 32 22 156 0,141 0,688 0,922 27,50
5 3313 Jo van Oirschot 0,239 10 4 40 23 125 0,184 0,575 0,770 23,00
Maandag 11 maart 2019 Uitslag
Jan Wulms – Chris Teurlings 7.50 7.50
Jo van Oirschot- Ruud Adam 3.00 10.00
Berrie Naaijkens – Jan Wulms 10.00 3.75
Chris Teurlings – Jo van Oirschot 7.50 10.00
Berrie Naaijkens – Ruud Adam 10.00 7.50
Maandag 18 maart 2019 Uitslag
Chris Teurlings – Berrie Naaijkens 3.75 10.00
Jan Wulms – Ruud Adam 8.75 7.50
Jo van Oirschot – Berrie Naaijkens 10.00 5.00
Ruud Adam – Chris Teulings 2.50 10.00
Jo van Oirschot – Jan Wulms 5.00 7.50