Indeling Teams Libre 2019-2020

1e Klasse A
1 D.S.S. 1 Tilburg
2 BetKolen 2 Tilburg
3  ’t H.v.O. 2 Oosterhout
4  ’t H.v.O. 1 Oosterhout
5 Jan van Besouw 1 Goirle
6 Cues & Darts 1 Tilburg
7 Centrum 1 Tilburg
8 K.T.K. 1 Udenhout
1e Klasse B
1 BetKolen 1 Tilburg
2  ’t H.v.O. 3 Oosterhout
3 S.B.L. 1 Loon op Zand
4 ZuidWest 1 Tilburg
5 D.S.S. 2 Tilburg
6 D.S.S. 3 Tilburg
7 Jan van Besouw 2 Goirle
8 B.C.O. 1 Oosterhout
2e klasse
1 sbv Dongen 1 Dongen
2 Pius X 1 Tilburg
3 de Ketsers 1 Helvoirt
4 G.B.B.C. 1 Goirle
5  ’t H.v.O. 4 Oosterhout
6  ’t H.v.O. 5 Oosterhout
7 de Manneke’s Berkel Enschot
8 Jeruzalem 1 Tilburg
9 sb Concordia 1 Berkel Enschot
10 KBO-de Schalm 1 Berkel Enschot
11 D.S.S. 4 Tilburg
3e klasse
1 K.T.K. 2 Udenhout
2 Jan van Besouw 3 Goirle
3 B.V.P. 1 Kaatsheuvel
4 KBO-Hilvarenbeek 1 Hilvarenbeek
5 Jan van Besouw 4 Goirle
6 de Hasselt 1 Tilburg
7 K.T.K. 3 Udenhout
8 sbv Reeshof 1 Tilburg
9 de Carambole 1 Berkel Enschot
10 D.S.S. 5 Tilburg
11  ’t H.v.O. 6 Oosterhout
4e klasse
1 Jan van Besouw 5 Goirle
2 de Kubus 1 Tilburg
3 de Leest 1 Dongen
4 S.B.L. 2 Loon op Zand
5 K.T.K. 4 Udenhout
6 de Ketsers 2 Helvoirt
7 Pius X 2 Tilburg
8 Centrum 2 Tilburg
9 Jan van Besouw 6 Goirle
10 de Leybron 1 Riel
11 sbv Reeshof 2 Tilburg
5e klasse
1 O.G.G. 1 Biezenmortel
2 D.S.S. 6 Tilburg
3 S.B.L. 3 Loon op Zand
4 ZuidWest 2 Tilburg
5 Cues & Darts 2 Tilburg
6 K.T.K. 5 Udenhout
7 sbv Dongen 2 Dongen
8 G.B.B.C. 2 Goirle
9 de Leybron 2 Riel
10 de Boomstraat 1 Tilburg
11 D.S.S. 7 Tilburg
6e klasse
1 Jan van Besouw 7 Goirle
2 sbv Reeshof 3 Tilburg
3 Pius X 3 Tilburg
4 Jan van Besouw 8 Goirle
5 Tivoli 1 Tilburg
6 Drömof 1 Tilburg
7 K.T.K. 6 Udenhout
8 D.S.S. 8 Tilburg
9 de Carambole 2 Berkel Enschot
10 Jeruzalem 2 Tilburg
11 de Ketsers 3 Helvoirt
7e klasse
1 sbv Reeshof 4 Tilburg
2 K.B.O.-de Schalm 2 Berkel Enschot
3 K.T.K. 7 Udenhout
4 Centrum 3 Tilburg
5 S.B.L. 4 Loon op Zand
6 Jan van Besouw 9 Goirle
7 sb Concordia 2 Berkel Enschot
8 D.S.S. 9 Tilburg
9  ’t Huukske 1 Goirle
10 O.G.G. 2 Biezenmortel
11 ZuidWest 3 Tilburg